Friday's boys' games

REGION 1

Clearfield at Northridge, 7 p.m.

Davis at Fremont, 7 p.m.

Layton at Viewmont, 7 p.m.

REGION 2

Bingham at Alta, 7 p.m.

Brighton at Copper Hills, 7 p.m.

Hillcrest at West Jordan, 7 p.m.

Jordan at Riverton, 7 p.m.

REGION 3

Hunter at Cottonwood, 7 p.m.

Kearns at Granger, 7 p.m.

Skyline at Taylorsville, 7 p.m.

REGION 4

Bonneville at Sky View, 7 p.m.

Box Elder at Roy, 7 p.m.

Mountain Crest at Logan, 7 p.m.

REGION 5

East at Bountiful, 7 p.m.

Highland at Cyprus, 7 p.m.

Olympus at Murray, 7 p.m.

West at Woods Cross, 7 p.m.

REGION 6

American Fork at Spanish Fork, 7 p.m.

Payson at Timpview, 7 p.m.

Provo at Springville, 7 p.m.

REGION 7

Lone Peak at Timpanogos, 7 p.m.

Pleasant Grove at Orem, 7 p.m.

REGION 8

Delta at Carbon, 7 p.m.

Emery at Lehi, 7 p.m.

REGION 9

Canyon View at Cedar, 7 p.m.

Hurricane at Dixie, 7 p.m.

Snow Canyon at Pine View, 7 p.m.

REGION 10

Judge Memorial at Wasatch, 7 p.m.

Uintah at Granite, 7 p.m.

Union at Park City, 7 p.m.

REGION 11

Grantsville at Ogden, 7 p.m.

Morgan at Bear River, 7 p.m.

Tooele at Ben Lomond, 7 p.m.

REGION 12

North Sevier at Manti, 7 p.m.

San Juan at Richfield, 7 p.m.

South Sevier at Gunnison, 7 p.m.

REGION 13

Enterprise at Monticello, 7 p.m.

Kanab at Beaver, 7 p.m.

Millard at Parowan, 7 p.m.

REGION 14

Juan Diego at Rowland Hall, 7 p.m.

North Summit at South Summit, 7 p.m.

REGION 16 N.

Altamont at Rich, 7 p.m.

Duchesne at Tabiona, 7 p.m.

REGION 16 S.

Navajo Mountain at Green River, 7 p.m.

REGION 17

Christian Heritage at Salt Lake Lutheran, 7 p.m.

Int. Christian at Mount Vernon, 7 p.m.

West Ridge at Layton Christian, 7 p.m.

REGION 18

East Carbon at Wasatch Academy, 7 p.m.

Wendover at Dugway, 7 p.m.

West Desert at Tintic, 7 p.m.

Friday's girls' games

REGION 1

Fremont at Davis, 5:15 p.m.

Viewmont at Layton, 5:15 p.m.

Northridge at Clearfield, 5:30 p.m.

REGION 3

Cottonwood at Hunter, 6 p.m.

Granger at Kearns, 6 p.m.

Taylorsville at Skyline, 6 p.m.

REGION 5

East at Bountiful, 5:15 p.m.

Highland at Cyprus, 5:15 p.m.

Olympus at Murray, 5:15 p.m.

West at Woods Cross, 5:15 p.m.

REGION 6

American Fork at Spanish Fork, 7 p.m.

Payson at Timpview, 7 p.m.

Provo at Springville, 7 p.m.

REGION 9

Uintah at Granite, 5:15 p.m.

REGION 10

Union at Park City, 5:15 p.m.

Judge Memorial at Wasatch, 7 p.m.

REGION 12

Richfield at San Juan, 7 p.m.

REGION 15

Panguitch at Bryce Valley, 7:30 p.m.

REGION 16 S.

Whitehorse at Monument Valley, 5:30 p.m.

REGION 16 N.

Altamont at Rich, 6 p.m.

Duchesne at Manila, 7 p.m.

REGION 18

West Desert at Tintic, 7 p.m.