BOYS BASKETBALL

Class 5A — Corbin Miller, Brighton; Greg Peterson, Brighton; Adam Talbot, Copper Hills; Vladimir Malugin, Cottonwood; Mason Hafen, Hunter; Maxwell Magill, Layton; Cade Wilkes, Pleasant Grove; Alex Neilson, Riverton; Steven Hadley, Roy; Zachary Lamb, Roy; Braden Gregg, Roy.

Class 4A — Mitchell Stevens, Bonneville; Dan Prawitt, Bountiful; Samuel Orchard, Highland; Kyle Nielson, Maple Mountain; Brad Hillyard, Mountain Crest; Sam Williams, Olympus; Jordan Bozarth, Snow Canyon; Tyson Galovich, Spanish Fork; Dallin Pope, Springville; Christian Covey, Timpview; Jason King, Woods Cross.

Class 3A — Zane Affleck, Canyon View; Zackery Hansen, Canyon View; Carson Tatton, Carbon; Erik Nakken, Cedar; RJ Springer, Delta; Brock Orme, Juab; Taran Wright, Juab; Walker Shaffer, Manti; Keefer Babbit, Wasatch; Cody Parker, Wasatch.

Class 2A — Jordan Langford, Beaver; Korbin Oakden, Beaver; Nelson Manning, Enterprise; Charles Frank, Grand; Jarold Robison, Millard; Luke Little, Parowan; Clayton Higginson, South Sevier; Trevor Rydalch, South Summit.

Class 1A — Caleb White, Green River; Chad Netto, Milford; Devin Wright, Monticello; Kelton Price, Piute; Cody Groll, Rich; Phillip Peart, Rich; Daniel Philpot, St. Joseph; Dane Rhoades, Tabiona; Lance Maxwell, Valley; Cameron Chappell, Wayne.

GIRLS BASKETBALL

Class 5A — Hayli Shurtz, Alta; Whitney Erickson, Hillcrest; Whitney Johnson, Lone Peak; Madisen McGrath, Lone Peak; Rebecca Clement, Pleasant Grove; Marci Johnson, Pleasant Grove; Ashley Ostler, Syracuse; Xojian Harry, Viewmont; Kennedy Allen, Weber; Felicity Deiss, West.

Class 4A — Valerie Buckway, Bonneville; Stephanie Ormsby, Box Elder; Sarah Empey, Dixie; Katie Swenson, Payson; Katelynn Barney, Payson; Louisa Orton, Provo; Bailey Bundy, Snow Canyon; Whitney Warburton, Snow Canyon; Caitlyn Erickson, Springville; MacKenzie Nielson, Springville; Sharon Lyman, Stansbury.

Class 3A — Jessica Olsen, Bear River; Josie Payne, Bear River; Macey Evans, Canyon View; Kassidy Carter, Canyon View; Tia Pappas, Carbon; Mariah Pollock, Carbon; Amanda Johnson, Cedar; Brooke Jensen, Emery; Ashley Garfield, Morgan; Rachael Johnson, Morgan.

Class 2A — Shiloh White, Beaver; Hannalyn Snyder, Beaver; Jodi Williams, Enterprise; Tressa Lyman, Enterprise; McCall Briggs, Maeser Prep; Ashlie Dearden, Millard; Rickie Warr, Parowan; Kelsi Meyer, San Juan; Kayla King, South Sevier; Paige Peterson, South Summit.

Class 1A — Whitney Fieldsted, Altamont; Brittany Hurlbut, Christian Heritage; Cady Mecham, Green River; Jenny Burns, Intermountain Christian; Abigail Chadwick, Monticello; Loren Randall, Monticello; Kalani Norris, Panguitch; Kandice Gleave, Piute; Alexandria Brown, Rich; Dayna Kirgan, Tintic.

WRESTLING

Class 5A — David Whittle, Copper Hills; Landon Simonsen, Davis; Nicholas Halverson, Fremont; Dallin Christensen, Lone Peak; Dustin Young, Pleasant Grove; Trevor Brunnenmeyer, Skyline; Andrew Bezdjian, Skyline; Colin Probasco, Syracuse; Don Phan, Taylorsville; Jantz Arbon, Weber.

Class 4A — David Coffman, Bountiful; Adam Pett, Bountiful; Joshua Smith, Highland; Tanner Eastmond, Lehi; Cole Sorensen, Mountain Crest; Bennett Maxwell, Mountain View; Samuel Thaller, Olympus; Zachary Darling, Salem Hills; Jennings Leavitt, Snow Canyon; Daniel Argyle, Timpanogos.

Class 3A —Taylor Skinner, Bear River; Steven Christensen, Bear River; Landon Hobbs, Bear River; Braxton Duncan, Canyon View; Jason Woods, Canyon View; Nathan Mecham, Emery; Spencer Fehlberg, Emery; Jeremy Evans, Hurricane; Brock Larson, Manti; Tanner Sweat, Wasatch.

Class 2A — Kyle Goodwin, Beaver; Josh Rasmussen, Millard; Courtney Orgill, North Summit; Deric Searle, North Summit; Collin Shurtleff, Parowan; Ty Hosler, San Juan; Nathan Webb, San Juan; Chaze Palmer, San Juan; Colten Argyle, South Sevier; Devin Earl, South Summit.

Class 1A —Zachery Hatch, Altamont; Trevor Behunin, Wayne.

BOYS SWIMMING

Class 5A — Eric Alsop, American Fork; Tyler Murphy, American Fork; Matthew Devries, Bingham; Christopher Merrill, Cottonwood; Jordan Tuckfield, Jordan; Steven Proctor, Jordan; Ryan Allen, Lone Peak; Tate Crossley, Roy; Matthew Johnson, Roy; Joshua Carlson, Syracuse.

Class 4A — Cody Mitchell, Bonneville; Isaac Martineau, Bonneville; Jackson Sheffield, Bonneville; Spencer Davis, Bonneville; James Ashdown, Box Elder; Kurt Gilbert, Orem; Travis Swindall, Salem Hills; Brandon Atkinson, Snow Canyon; Kolby Hargett, Springville; Skyler Smith, Tooele.

Class 3A — Alex Parkinson, Bear River; Talon Penman, Ben Lomond; Matthew Bray, Canyon View; Chad Tolbert, Delta; AJ Edwards, Desert Hills; Kyle Hendrixson, Desert Hills; John Utley, Desert Hills; Daniel Hilton, Desert Hills; Troy Ogilvie, Wasastch; Christopher Mair, Wasatch.

GIRLS SWIMMING

Class 5A — Marilize Van Der Walt, Alta; Hope Masters, Alta; Amanda Barrett, Brighton; Cynthia Chen, Hillcrest; Cassandra Taylor, Kearns; Bethanie Butterfield, Kearns; Catherine Woolston, Lone Peak; Christie Bunnell, Pleasant Grove; April Basinger, Syracuse; Stephanie Bruggink, Weber.

Class 4A — Lindsay Tarbet, Bountiful; Sophia Dimas, Highland; Catherin Berkes, Highland; Lindsay Smith, Lehi; Megahn O'Very, Mountain Crest; Sophie Siebach, Orem; Mikaelyn Miles, Sky View; Mickensi Didericksen, Sky View; Lori Littlewood, Sky View; Marcie Badham, Woods Cross.

Class 3A —Serena Makin, Ben Lomond; Hannah Schryver, Canyon View; Kelsee Speakman, Desert Hills; Haley Ehlers, Park City; Bethany Kanten, Park City; Marissa Bell, Park City; Adrienne Murphy, Rowland Hall; Hillary Hermansen, South Summit; Maurissa Weight, Wasatch; Kristen Anderson, Wasatch.

DRILL TEAM

Class 5A — Brianne Baugh, American Fork; Briana Fobair, Cottonwood; Boston Workman, Davis; Kaycee Kingsbury, Hunter; Tarah Riding, Jordan; Shalisa Beck, Lone Peak; Jenessa Gray, Pleasant Grove; Julia Boswell, Taylorsville; Trista Schlappi, Taylorsville; Klarissa Kemp, Weber.

Class 4A — Brianna Palmer, Bountiful; Anastasia Roundy, Bountiful; Alexandra Johnson, Box Elder; Breanna Rogers, Dixie; Makenzie Beardall, Maple Mountain; Allison Monroe, Maple Mountain; Mikel Jackson, Maple Mountain; Kirsten Nelson, Sky View; Whitney Nielson, Spanish Fork; Courtney Headman, Springville.

Class 3A —Demiree' Eastman, Canyon View; Lacey Wilkerson, Cedar; Kelcy Faimalo, Emery; Kelsie Sutherland, Juab; Madison Finch, Juab; Camie Jacobsen, Juab; Cassandra Davis, Juab; Lauren Phelps, Juan Diego; Haley Nielson, Richfield; Hunter Holt, Richfield.

Class 2A — Kelby Bradshaw, Beaver; Brianne Norris, Beaver; Chelsea Reynolds, Beaver; Breanna Young, Gunnison; Makinzie Hunter, Millard; Camille Blad, Millard; Natale McAneney, Parowan; Kendra Stahl, Parowan; Taylor McCormick, South Summit.

Class 1A —Brandi Moon, Duchesne; Heather Peatros, Duchesne; Britany Coil, Duchesne; Jacoy Oman, Duchesne; Kamrie Whittaker, Piute; Michelle Leifson, Rich; Amerie Strebel, Tabiona.